Apel Laureata

29 stycznia odbył się Apel Laureata, na którym podsumowano sukcesy uczniów klas I-III i IV-VI w różnych konkursach i olimpiadach szkolnych, miejskich, powiatowych i ogólnopolskich. Podczas apelu została przekazana uczniom nagroda – tablica magnetyczna, którą nasza szkoła zdobyła za zajęcie I miejsca w powiecie w konkursie ekologicznym „Stań po zielonej stronie mocy” w ubiegłym roku szkolnym. Pani dyrektor Maria Kukulska i wicedyrektor Wioletta Fibich podziękowały uczniom za zaangażowanie, systematyczną i wytrwałą pracę oraz gratulowały odniesionych sukcesów. Społeczność szkolna nagrodziła swoich kolegów i koleżanki gromkimi brawami. Miłym akcentem apelu był występ naszej koleżanki Julii Bocian z klasy 6c, która zaśpiewała piosenkę Adele „One and Only”. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

< Dodane przez szkola_admin dnia 3 lutego 2014 0:12 >