Apel wychowawczy

19 listopada uczniowie z klas I-III oraz IV-VI spotkali się na apelu wychowawczym z panią Dyrektor, która przypomniała uczniom zasady zachowania  bezpieczeństwa na terenie szkoły. Dokonała analizy dotychczasowego zachowania uczniów w oparciu o własne obserwacje, jak i spostrzeżenia dyżurujących nauczycieli. Dla dobra całej społeczności szkolnej zaleciła zatem:
1. Spacer po korytarzach, który gwarantuje bezpieczeństwo.
2. W przypadku kłopotu zwracanie się zawsze o pomoc do dyżurującego nauczyciela.
3. Używanie łazienek i toalet tylko zgodnie  przeznaczeniem – sanitariaty nie są miejscem  zabaw.
4. Pobudzenie wyobraźni, rozwagi, ostrożności w kontaktach z kolegami i koleżankami.
Pani Dyrektor udzieliła kilku rad, które pozwolą uniknąć niebezpieczeństw, pamiętając  jednak o najważniejszym, że przebywając w grupie,  podczas przerw  każdy jest za siebie odpowiedzialny.

< Dodane przez szkola_admin dnia 23 listopada 2013 18:06 >