Atrakcyjna lekcja przyrody w Zoo Safari w Borysewie

14 września uczniowie klasy 1b i 2c wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do ZOO SAFARI w Borysewie. Przemierzając alejki zoo kolejką mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i poznać ich tryb życia. Świetną atrakcją była możliwość uczestniczenia w pokazie karmienia zwierząt oraz pobyt w Mini Zoo, gdzie każdy miał okazję pogłaskać niesforne kózki. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawiał, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci uczniów. Wiele radości dostarczył uczestnikom wycieczki pobyt w Figlarni – bajkowej krainie zabawy. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Zoo było uroczym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy.

< Dodane przez szkola dnia 17 września 2021 18:50 >