Biegi przełajowe w Przykonie

Nasza szkoła miała swój udział również w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się 15 kwietnia w Przykonie. Na dystansie 1200 m w kategorii klas szóstych biegali: Marta Marczak, Gabriela Kaźmierczak, Ewa Kubacka, Klaudia Gryczyńska, Gabriela Majczak, Dawid Kacprzak, Sebastian Tołkacz, Krystian Borowiak, Dawid Wieczorek, Norbert Sękowski . W kategorii klas piątych: Julia Szelągowska, Dagmara Skopińska, Agata Straszewska, Natalia Włodarczyk, Szymon Walczak, Kacper Wlaziński, Krzysztof Dzieciątkowski i Wiktor Żurawik (opiekun: Anna Grzelak, Stanisław Mikołajczyk). Awans do Finału Województwa Wielkopolskiego, który odbędzie się Żerkowie 26 kwietnia uzyskała Agata Straszewska uczennica klasy Va.

< Dodane przez szkola_admin dnia 21 kwietnia 2014 15:01 >