"Czwórka" na fali

Podczas rozgrywanych w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt; kolejny już rok siatkarki z „Czwórki” nie pozostawiły żadnych szans swoim rywalkom, wygrywając zawody, a tym samym awansowały do Mistrzostw Rejonu Konińskiego. W zawodach wzięło udział 5 zespołów: SP1 Turek, SP5 Turek, SP4 I zespół, SP4 II zespół oraz SP Malanów, które zmierzyły się ze sobą w systemie rozgrywek ”każdy z każdym”. W składzie zwycięskiej drużyny SP4 Turek znalazły się” Polińska Paulina, Kaźmierczak Gabriela, Marczak Marta, Gronostaj Patrycja, Podgórska Wiktoria, Perlińska Dominika, Laskowska Martyna, Bednarek Aleksandra, Kubacka Ewa, Górka Roksana. Opiekun – Anna Grzelak. Dziewczęta zdecydowanie górowały umiejętnościami nad pozostałymi zawodniczkami. Sukces jaki osiągnęły siatkarki z „Czwórki” to efekt ich pracy na lekcjach wychowania fizycznego, jak również systematyczne uczestnictwo w zajęciach pozalekcyjnych. Duże zaangażowanie dziewcząt, solidne i kreatywne podejście do dyscypliny. którą uprawiają tj. piłka siatkowa oraz aktywna współpraca z nauczycielem przy wsparciu dyrekcji szkoły zaowocowało sukcesem. III miejsce zajęła druga drużyna SP4 w składzie: Klaudia Jasiak, Natalia Włodarczyk, Nikola Jeske, Maja Majda, Weronika Mendelak, Aleksandra Kąpielska, Dagmara Skopińska, Michalina Chłodnicka, Natalia Urbańczyk, Kamila Dużyńska (opiekun – Iwona Kustosz).

< Dodane przez szkola_admin dnia 27 stycznia 2014 12:30 >