Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Finał sztafet pływackich w Poznaniu

15 listopada na Termach Maltańskich w Poznaniu rozegrano Finał Województwa Wielkopolskiego w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców, w których reprezentacja naszej szkoły z wynikiem 3.30.10 sek. zajęła 37 miejsce na 47 startujących sztafet. Skład naszego zespołu: Marta Marczak, Dominika Perlińska, Agata Straszewska, Klaudia Jasiak, Nikola Jeske, Aleksandra Kąpielska, Sebastian Tołkacz, Bartosz Opitz, Krystian Borowiak, Kacper Wlaziński, Wiktor Żurawik, Szymon Walczak.
Przed rozpoczęciem zawodów wszyscy uczestnicy mogli obejrzeć pokaz pływania synchronicznego w wykonaniu czołowych zawodniczek poznańskich klubów, które reprezentują Polskę na zawodach międzynarodowych. Opiekunowie: Iwona Kustosz, Jerzy Urbańczyk.

< Dodane przez szkola_admin dnia 22 listopada 2013 7:50 >