Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

I like English

 

Zapraszam serdecznie do stron zawierających dodatkowe materiały i ćwiczenia związane z nauką języka angielskiego.

www.bit.ly/sp4turek lub https://padlet.com/MaciejSobolewski/pracowniajezykowa – strona prowadzona przez nauczyciela języka angielskiego Macieja Sobolewskiego, na której można znaleźć tłumaczenia gramatyczne do wszystkich struktur poznanych w szkole, ćwiczenia gramatyczne z kluczem dzięki którym można w domu jeszcze raz przećwiczyć materiał z lekcji, okolicznościowe karty pracy i wiele innych materiałów, które sprawią, że nauka języka będzie dużo przyjemniejsza. Będą tam także zamieszczane kody umożliwiające grę na platformach edukacyjnych w ramach innowacji prowadzonych w naszej szkole.
Dodatkowo można zajrzeć na stronę pracowni multimedialnej – www.chomikuj.pl/pracowniajezykowa

http://elt.oup.com/student/stepsfunzone/?cc=pl&selLanguage=pl  – oficjalna strona podręcznika „Steps in English” (klasa IV, V, VI) z interaktywnymi ćwiczeniami, grami edukacyjnymi i materiałami dodatkowymi do nauki języka angielskiego.

http://elt.oup.com/student/treetopsfunzone/?cc=pl&selLanguage=pl  – oficjalna strona podręcznika „Treetops” dla klas I, II, III z interaktywnymi ćwiczeniami i grami edukacyjnymi dla najmłodszych.

Kilka stron z angielskimi grami edukacyjnymi:

http://czasdzieci.pl/gry-dla-dzieci/gra,1046ec-zwierzeta_znikaja_zoo.html

http://czasdzieci.pl/gry-dla-dzieci/gra,3607d-angielskie_slowka_kolory.html

http://akcja.grajteraz.pl/air-balloon-rally.html

http://gryonline.focus.pl/game,play,6729.html

< Dodane przez szkola_admin dnia 13 marca 2013 13:25 >