Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 roku w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Wydarzenie nie miało tak uroczystej oprawy jak dotychczas ze względu na obowiązujący reżim sanitarny. Wychowawcy klas spotkali się ze swoimi uczniami w izbach lekcyjnych. Ponadto na boisku szkolnym odbyło się spotkanie dyrekcji, wychowawców z pierwszakami, którzy po raz pierwszy przestąpili próg naszej szkoły. Pan dyrektor Zbigniew Zieliński przywitał nowych uczniów ciepłym słowem oraz życzeniami powodzenia oraz zapału do pracy i osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce i zachowaniu.
Początek roku szkolnego jest zawsze ważnym momentem w życiu całej społeczności szkolnej. Ten, jest również dla wszystkich szczególnym okresem, gdyż obowiązuje nadal reżim sanitarny. Dlatego ważne jest zrozumienie, odpowiedzialność i konsekwencja w przestrzeganiu regulaminów, procedur oraz stosowanie się do zaleceń zachowania bezpieczeństwa. Życzymy, aby zaczynający się rok szkolny był czasem pomyślnej współpracy i obfitował w liczne osiągnięcia dydaktyczne oraz wychowawcze.

< Dodane przez szkola dnia 4 września 2021 11:14 >