Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Klasa 3a w Ogólnopolskim Konkursie Cartoon Network

Chcemy pokazać, że nasza szkoła jest równie niesamowita, jak szkoła
z serialu „Niesamowity świat Gumballa”

Uczniowie klasy 3a z wychowawczynią i rodzicami przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Cartoon Network „Na najbardziej zakręconą klasę”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu strojów, które swoim wyglądem nawiązują do filmu Niesamowity świat Gumballa, przebraniu się w nie, wykonaniu zdjęcia klasowego i przesłaniu go na stronę Cartoon Network. Głosowanie na zdjęcie trwało do 14 października, konkurencja była ogromna, ponieważ zdjęć ze szkół było prawie 300. Wyniki ogłoszone zostaną po upływie 21 dni od zakończenia konkursu.
Z wielkimi emocjami czekamy na wyniki.

< Dodane przez szkola_admin dnia 17 października 2013 12:19 >