Laureaci są wśród nas

Uczniowie z klas młodszych mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów z języka angielskiego oraz z nauczania zintegrowanego w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek. W styczniu rozwiązywali test konkursowy, który składał się z 21 pytań. Rezultaty i wyniki są satysfakcjonujące, a olimpiada spełniła nasze oczekiwania. Uczniowie zaskoczyli nas wysokimi lokatami, gdyż aż pięciu uczniów uzyskało Tytuł Laureata. Są to następujące osoby: Bartosz Majda – kl. IB (nauczanie zintegrowane),  Martyna Piechota – kl. IB (nauczanie zintegrowane), Konrad Lament – kl. IB (nauczanie zintegrowane); Hubert Maciejewski – kl. IIIA (język angielski), Filip Kaźmierczak – kl. IIB (język angielski). Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników wszystkim uczestnikom konkursu z naszej szkoły, a szczególnie laureatom, którzy mieli do pokonania aż 6256 uczniów z całej Polski. Mamy nadzieję, że uczniowie nie spoczną na laurach i niebawem odniosą kolejne sukcesy.

< Dodane przez szkola_admin dnia 15 marca 2014 7:30 >