Piknik integracyjny na sportowo, bezpiecznie i wesoło

Uczniowie klasy IIa, 5 września 2014 r. wraz w rodzicami oraz wychowawcami p. Aldoną Wojtczak i p. Wiolettą Fibich wybrali się do Nadleśnictwa Turek na piknik. Celem spotkania była integracja grupy oraz chęć wspólnego spędzenia czasu i dobrej zabawy.
Nauczycielki przygotowały dla uczniów wiele atrakcji. Dzieci i chętni rodzice mieli możliwość sprawdzenia swoich sił w Biegu Patrolowym, który oprócz sprawności fizycznej, sprawdzał ich wiedzę z zakresu znajomości środowiska przyrodniczego. Atrakcją było też pieczenie kiełbasek przy ognisku i wspólny posiłek.
Czas upłynął w miłej atmosferze, grom i zabawom nie było końca, dzieci z żalem odjeżdżały do swoich domów. Już zaplanowano kolejne wspólne spotkanie. A więc do zobaczenia!

< Dodane przez szkola_admin dnia 8 września 2014 16:03 >