Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Piknik rodzinny w stadninie koni

Uczniowie klasy 3a z wychowawczynią i rodzicami uczestniczyli 12 października w pikniku rodzinnym w zaprzyjaźnionej stadninie koni u pana Marcina Klinkiewicza. Stadnina może pochwalić się szeroką gamą możliwości jeździeckich dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, Przy ognisku, śpiewie i zawodach sportowych dzieci spędziły czas w bardzo miłej atmosferze. Rodzice dopingowani przez swoje pociechy bardzo chętnie brali udział w zawodach sportowych w przeciąganiu liny, czy skokach w workach. Główną atrakcją była jednak przejażdżka bryczką, która cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i dorosłych. Dzięki gościnności właścicieli stadniny dzieci miały okazję zobaczyć również, jak wygląda opieka nad końmi, poznały ich rasy, a także dowiedziały się ciekawostek dotyczących tych zwierząt. Piknik należał do udanych dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci, ich rodziców, dziadków, a także rodzeństwa.

< Dodane przez szkola_admin dnia 18 października 2013 20:26 >