Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Popłyną w Poznaniu

We wtorek 15 października naszą szkołę w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku reprezentowały dwa zespoły. Pierwszy zespół, płynąc w składzie: Agata Straszewska, Klaudia Jasiak, Marta Marczak, Paulina Polińska, Dominika Perlińska, Aleksandra Kąpielska, Bartosz Opitz, Sebastian Tołkacz, Kacper Wlaziński, Szymon Walczak, Wiktor Żurawik, Krystian Borowiak zajął ostatecznie drugie miejsce, uzyskując awans do Mistrzostw Wielkopolski, które zostaną rozegrane 15 listopada w Poznaniu. Nasz drugi zespół składający się z uczniów klas piątych dopłynął na czwartym miejscu nabierając tym startem doświadczenia, które zaprocentuje w startach za rok (Nikola Jeske, Maja Majda, Marcelina Chłodnicka, Weronika Mendelak, Natalia Urbańczyk, Filip Rosiak, Kacper Krzyżostaniak, Jakub Wawrzyniak, Krzysztof Dzieciątkowski, Szymon Marcinkowski. Opiekunowie: Iwona Kustosz, Jerzy Urbańczyk, Anna Grzelak, Zbigniew Zieliński.

< Dodane przez szkola_admin dnia 18 października 2013 15:46 >