Przyszła do nas wiosna!!!

Jeszcze niedawno śpiewaliśmy „Hu hu ha, nasza zima zła ..”, a tu wielkimi krokami zawitała do nas wiosna. Nareszcie! W naszej szkole powitaliśmy ją tradycyjnie żegnając Marzannę – symbol zimy. Po czym w szkole zrobiło się wiosennie. Uczniowie klas I–III bawili się przy piosenkach, wierszach i zagadkach związanych z ta porą roku. Największą atrakcją było wyrażenie swej radości w wiosennych w barwach. Uczniowie przebrali się tego dnia w stroje bocianów, jaskółek, żabek, motyli , kwiatów, biedronek i pszczółek. Również klasy 4-6 postanowi powitać wiosnę w murach naszej szkoły. Piosenka zespołu Skaldowie „Wiosna” rozpoczęła nasze obchody. Uczniowie klas 4, 5 i 6 wzięli udział w turnieju sportowym, a wśród konkurencji znalazły się: przejście z piłeczką ping-pongową umieszczoną na małej łyżeczce, celne trafienie piętą do bramki czy rzut do „żywego” kosza. Niewątpliwą radość sprawiło uczniom stworzenie stroju dla pani Wiosny. Każdy z przygotowanych strojów okazał się oryginalny. Mamy nadzieję, że tak powitana wiosna na dobre u nas zagości.

< Dodane przez szkola dnia 23 marca 2015 10:49 >