Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Samorząd Uczniowski

 

Regulamin działania Samorządu Uczniowskiego

Plan pracy

Realizowane przedsięwzięcia

 

Rozwijanie aktywności  i samorządności jest jedną ważniejszych spraw w procesie wychowania. To przez takie działania rozbudza się inicjatywę uczniów, ich samodzielność. Dlatego na terenie naszej szkoły działa Samorząd Uczniowski.

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2019-2020

Przewodnicząca: Gabriela Pastuszka (8b)
Zastępca przewodniczącej: Aleksandra Frącala (8b)
Skarbnik: Adam Kosowski (5b)
Kronikarz: Amelia Marczak (6b)

Sekcja dekoracyjna:
Lena Frącala (5d)
Julia Bartosik (5d)
Iga Woreta (5a)
Michalina Cieślak (5a)
Amelia Tutaj (6b)
Kinga Mruk (7a)
Marcelina Filipiak (7a)
Zuzanna Chrostek (6a)

Sekcja kulturalno-oświatowa:
Oliwia Laskowska (5b)
Tamara Driessen (7a)
Magdalena Jędrzejewska (5b)
Patrycja Szewczyk (8b)
Aleksandra Gronostaj (8c)
Witold Mosiagin (4a)

Komisja rewizyjna:
Beata Pankowska (7a)
Gabriela Woreta (6b)
Maja Sobestjańska (4b)
Karolina Wierucka (4b)
Nadia Przybył (6a)
Stanisław Czapla (7a)
Filip Kaźmierczak (8b)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Emilia Szymaniak
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2017-2018

Przewodniczący: Patryk Cieślak (7b)
Zastępca przewodniczącego: Aleksandra Szelągowska (7b)
Skarbnik: Kacper Kowalczyk (7c)
Kronika: Agata Mendelak (6a)

Sekcja dekoracyjna:
Zuzanna Chrostek
Nadia Przybył
Marcelina Filipiak
Kinga Sobczak

Komisja rewizyjna:
Natalia Cybulska
Kamil Świniarski
Dominika Zieniewicz
Gabriela Pastuszka
Amelia Marczak
Aleksandra Skała

Sekcja organizacyjno-porządkowa:
Aleksandra Frącala
Gabriela Woreta
Stanisław Czapla
Michał Mory

Prowadzenie uroczystości:
Julia Nowak

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Emilia Szymaniak-Majda
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016-2017

Przewodnicząca: Aleksandra Szelągowska (6b)
Zastępca przewodniczącej: Patryk Cieślak (6b)
Skarbnik: Julia Nowak (6a)
Sekretarz: Dominika Zieniewicz (6b)
Kronika: Marika Borowiak (6a)

Komisja rewizyjna:
Marcin Rygiert
Sebastian Szmajda
Nikola Zając

Sekcja dekoracyjna:
Kinga Sobczak
Anastazja Obarek
Victoria Chmielewska
Natalia Cybulska
Maja Kucharska

Sekcja kulturalno-oświatowa:
Gabriela Pastuszka
Stanisław Czapla
Dawid Maciejewski
Nikola Zając
Natalia Kośla
Karolina Gajewska
Gabriela Lisińska

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Katarzyna Nowak
Ewa Muszyńska
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2015-2016

Przewodnicząca: Kinga Piskuła (6b)
Zastępca przewodniczącej: Sara Buchali (6c)
Skarbnik: Maksymilian Mokrowiecki (6a)
Kronikarz: Nikola Choja (6b)

Sekcja dekoracyjna:
Gabriela Miszczak (5a)
Julia Nowak (5a)
Natalia Kośla (4c)
Weronika Kośla (4c)
Amelia Pietrzak (4c)
Nikola Zając (4c)
Aleksandra Solińska (4c)

Sekcja kulturalno-oświatowa:
Aleksandra Pawlak (5b)
Roksana Proch (4a)
Aleksandra Pawlak (4b)
Maciej Grzelak (5c)

Sekcja rewizyjna:
Ewa Frątczak (5a)
Aleksandra Tyczka (5a)
Jakub Graczyk (5c)
Abigail Chmielewska (5c)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Emilia Szymaniak-Majda
Katarzyna Nowak
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2014-2015

Przewodnicząca: Aleksandra Kąpielska (6c)
Zastępca przewodniczącej: Kinga Piskuła (5b)
Skarbnik: Marcelina Sobczak (6b)
Kronikarz: Julia Szelągowska (6a)

Sekcja dekoracyjna:
Sara Buchali (5c)
Dominika Zieniewicz (4b)
Roksana Biernacka (4b)
Klaudia Jasiak (6c)
Nikola Choja (5b)

Sekcja kulturalno-oświatowa:
Kacper Krzyżostaniak (6a)
Miłosz Kwiatkowski (6a)
Aleksandra Pawlak (4b)
Kinga Kupińska (4c)
Natalia Lament (5c)
Aleksandra Szelągowska (4b)

Sekcja rewizyjna:
Michalina Chłodnicka (6c)
Julia Jasnowska (5b)
Katarzyna Perlińska (4a)
Natalia Baranowska (4a)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Emilia Szymaniak-Majda
Katarzyna Nowak
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2013-2014

Przewodnicząca: Patrycja Gronostaj (6b)
Zastępca przewodniczącej: Aleksandra Kąpielska (5c)
Kronikarz: Matryna Kolańska (5a)

Sekcja dekoracyjna: Sara Buchali (4c), Natalia Lament (4c), Paulina Polińska (6a), Klaudia Rusek (6c), Julia Bocian (6c), Kinga Piskuła (4b)

Sekcja kulturalno-oświatowa: Kacper Krzyżostaniak (5a), Marcelina Sobczak (5b), Michał Piąstka (6b), Kornelia Janczak (4a), Gabriela Majczak (6b)

Sekcja rewizyjna: Wiktoria Górska (5a), Mateusz Kowalczyk (4b), Dawid Walaszczyk (4a), Jan Grzesik (4a), Jakub Górka (4c), Nikola Jeske (5c)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Emilia Szymaniak-Majda, Katarzyna Nowak, Anna Haładyn

 

< Dodane przez szkola_admin dnia 13 marca 2013 13:13 >