Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Samorząd Uczniowski

 

Regulamin działania Samorządu Uczniowskiego

Plan pracy

Realizowane przedsięwzięcia

 

Rozwijanie aktywności  i samorządności jest jedną ważniejszych spraw w procesie wychowania. To przez takie działania rozbudza się inicjatywę uczniów, ich samodzielność. Dlatego na terenie naszej szkoły działa Samorząd Uczniowski.

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2022-2023

PRZEWODNICZĄCA: Iga Woreta 8a
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ: Zofia Jesiołowska 8e
KRONIKARZ: Gabriela Antas 8c
Lena Werbińska  4a
Michalina Nawrocka  4a
Marharytta Dutchak  4a
Klaudia Kolęda  4c
Gosia  Czerniak  4c
Ada Skotarek  4c
Lena Musiałowska  5a
Anna Kędziora  5a
Gabriela Gronostaj  5a
Oliwia Jasiak  5b
Tobiasz Małolepszy  5b
Lena Niestatek  5d
Maja Niestatek  5d
Nadia Krótkiewicz  5d
Aniela Maciaszek  6a
Wiktor Nowak  6a
Krzysztof Koziński  6a
Anna Kostrzewa  6b
Kinga  Antczak  6b
Wiktoria Gaj  6b
Berenika Chojnacka  6c
Zuzanna Grenda  6c
Zofia Wypiorczyk  6c
Piotr Pabiański  6b
Amelia Stojecka  6d
Wiktoria Kmita  6d
Blanka Urbaniak  6d
Amelia Przygońska  7a
Aleksandra Gaweł  7a
Karolina Wierucka  7b
Oliwia Kasierska  7b
Filip Zasiadczyk  7b
Iga Woreta  8a
Lena Więcławska  8a
Dawid Robak  8a
Gabriela Antas  8c
Julia Jałkiewicz  8c
Patrycja Jasiak  8c
Zofia Skała  8b
Barbara Czapla  8b
Julia Dróżdż  8b
Antonina Zommer  8b
Julia Bartosik  8d
Lena Frącala  8d
Katarzyna Rosiak  8d
Zofia Jesiołowska  8e
Natalia Grzelewska  8e
Zuzanna Wędzik  8e

OPIEKUNOWIE:
Emilia Szymaniak
Anna Haładyn
Aleksandra Mory-Bursztyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2021-2022

PRZEWODNICZĄCA: Amelia Marczak 8b
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ: Gabriela Woreta 8b
KRONIKARZ: Amelia Przygońska 6a
Gabriela Gronostaj 4a
Lena Musiałowska 4a
Hania Maciaszek 4a
Anna Kędziora 4a
Denis Sawka 4c
Nadia Krótkiewicz 4d
Lena Niestatek 4d
Wiktoria Gaj 5b
Mateusz Urbaniak 5b
Kinga Baszkowska 5b
Berenika Chojnacka 5c
Zuzanna Grenda 5c
Zofia Wypiorczyk 5c
Wiktoria Kmita 5d
Maja Sobestjańska 6b
Karolina Wierucka 6b
Julia Kowalska 6b
Iga Woreta 7a
Lena Więcławska 7a
Michalina Cieślak 7a
Adam Kosowski 7b
Oliwier Szydłowski 7b
Klaudia Miiller 7b
Patrycja Jasiak 7c
Julia Jałkiewicz 7c
Zuzanna Majcherek 7c
Lena Frącala 7d
Julia Bartosik 7d
Zofia Jesiołowska 7e
Natalia Grzelewska 7e
Zuzanna Chrostek 8a
Nadia Przybył 8a
Amelia Tutaj 8b
Karolina Przybył 8d
Martyna Skonieczna 8d
Remigiusz Pietrzak 8d

OPIEKUNOWIE:
Aleksandra Mory-Bursztyn
Emilia Szymaniak
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2020-2021

Przewodnicząca: Kinga Mruk 8a
Z-ca przewodniczącej: Marcelina Filipiak 8a
Kronikarz: Amelia Marczak 7b

Sekcja dekoracyjna:
Anna Kostrzewa 4b
Aleksandra Lis 4b
Zuzanna Grenda 4c
Oliwia Jaroszewska 5a
Amelia Przygońska 5a
Maja Sobestjańska 5b
Karolina Wierucka 5b

Komisja Rewizyjna:
Iga Woreta 6a
Michalina Cieślak 6a
Lena Frącala 6d
Julia Bartosik 6d
Zuzanna Chrostek 7a
Nadia Przybył  7a
Gabriela Woreta 7b
Amelia Tutaj 7b
Aleksandra Kosińska 7d
Zuzanna Pakuła 7d
Martyna Skonieczna 7d
Karolina Przybył 7d
Tamara Driessen 8a

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2019-2020

Przewodnicząca: Gabriela Pastuszka (8b)
Zastępca przewodniczącej: Aleksandra Frącala (8b)
Skarbnik: Adam Kosowski (5b)
Kronikarz: Amelia Marczak (6b)

Sekcja dekoracyjna:
Lena Frącala (5d)
Julia Bartosik (5d)
Iga Woreta (5a)
Michalina Cieślak (5a)
Amelia Tutaj (6b)
Kinga Mruk (7a)
Marcelina Filipiak (7a)
Zuzanna Chrostek (6a)

Sekcja kulturalno-oświatowa:
Oliwia Laskowska (5b)
Tamara Driessen (7a)
Magdalena Jędrzejewska (5b)
Patrycja Szewczyk (8b)
Aleksandra Gronostaj (8c)
Witold Mosiagin (4a)

Komisja rewizyjna:
Beata Pankowska (7a)
Gabriela Woreta (6b)
Maja Sobestjańska (4b)
Karolina Wierucka (4b)
Nadia Przybył (6a)
Stanisław Czapla (7a)
Filip Kaźmierczak (8b)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Emilia Szymaniak
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2018-2019

Przewodniczący: Patryk Cieślak (7b)
Zastępca przewodniczącego: Aleksandra Szelągowska (7b)
Skarbnik: Kacper Kowalczyk (7c)
Kronika: Agata Mendelak (6a)

Sekcja dekoracyjna:
Zuzanna Chrostek
Nadia Przybył
Marcelina Filipiak
Kinga Sobczak

Komisja rewizyjna:
Natalia Cybulska
Kamil Świniarski
Dominika Zieniewicz
Gabriela Pastuszka
Amelia Marczak
Aleksandra Skała

Sekcja organizacyjno-porządkowa:
Aleksandra Frącala
Gabriela Woreta
Stanisław Czapla
Michał Mory

Prowadzenie uroczystości:
Julia Nowak

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Emilia Szymaniak-Majda
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2017-2018

Przewodnicząca: Aleksandra Szelągowska (6b)
Zastępca przewodniczącej: Patryk Cieślak (6b)
Skarbnik: Julia Nowak (6a)
Sekretarz: Dominika Zieniewicz (6b)
Kronika: Marika Borowiak (6a)

Komisja rewizyjna:
Marcin Rygiert
Sebastian Szmajda
Nikola Zając

Sekcja dekoracyjna:
Kinga Sobczak
Anastazja Obarek
Victoria Chmielewska
Natalia Cybulska
Maja Kucharska

Sekcja kulturalno-oświatowa:
Gabriela Pastuszka
Stanisław Czapla
Dawid Maciejewski
Nikola Zając
Natalia Kośla
Karolina Gajewska
Gabriela Lisińska

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Katarzyna Nowak
Ewa Muszyńska
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2015-2016

Przewodnicząca: Kinga Piskuła (6b)
Zastępca przewodniczącej: Sara Buchali (6c)
Skarbnik: Maksymilian Mokrowiecki (6a)
Kronikarz: Nikola Choja (6b)

Sekcja dekoracyjna:
Gabriela Miszczak (5a)
Julia Nowak (5a)
Natalia Kośla (4c)
Weronika Kośla (4c)
Amelia Pietrzak (4c)
Nikola Zając (4c)
Aleksandra Solińska (4c)

Sekcja kulturalno-oświatowa:
Aleksandra Pawlak (5b)
Roksana Proch (4a)
Aleksandra Pawlak (4b)
Maciej Grzelak (5c)

Sekcja rewizyjna:
Ewa Frątczak (5a)
Aleksandra Tyczka (5a)
Jakub Graczyk (5c)
Abigail Chmielewska (5c)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Emilia Szymaniak-Majda
Katarzyna Nowak
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2014-2015

Przewodnicząca: Aleksandra Kąpielska (6c)
Zastępca przewodniczącej: Kinga Piskuła (5b)
Skarbnik: Marcelina Sobczak (6b)
Kronikarz: Julia Szelągowska (6a)

Sekcja dekoracyjna:
Sara Buchali (5c)
Dominika Zieniewicz (4b)
Roksana Biernacka (4b)
Klaudia Jasiak (6c)
Nikola Choja (5b)

Sekcja kulturalno-oświatowa:
Kacper Krzyżostaniak (6a)
Miłosz Kwiatkowski (6a)
Aleksandra Pawlak (4b)
Kinga Kupińska (4c)
Natalia Lament (5c)
Aleksandra Szelągowska (4b)

Sekcja rewizyjna:
Michalina Chłodnicka (6c)
Julia Jasnowska (5b)
Katarzyna Perlińska (4a)
Natalia Baranowska (4a)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Emilia Szymaniak-Majda
Katarzyna Nowak
Anna Haładyn

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2013-2014

Przewodnicząca: Patrycja Gronostaj (6b)
Zastępca przewodniczącej: Aleksandra Kąpielska (5c)
Kronikarz: Matryna Kolańska (5a)

Sekcja dekoracyjna: Sara Buchali (4c), Natalia Lament (4c), Paulina Polińska (6a), Klaudia Rusek (6c), Julia Bocian (6c), Kinga Piskuła (4b)

Sekcja kulturalno-oświatowa: Kacper Krzyżostaniak (5a), Marcelina Sobczak (5b), Michał Piąstka (6b), Kornelia Janczak (4a), Gabriela Majczak (6b)

Sekcja rewizyjna: Wiktoria Górska (5a), Mateusz Kowalczyk (4b), Dawid Walaszczyk (4a), Jan Grzesik (4a), Jakub Górka (4c), Nikola Jeske (5c)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Emilia Szymaniak-Majda, Katarzyna Nowak, Anna Haładyn

 

< Dodane przez szkola_admin dnia 13 marca 2013 13:13 >