Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

SP 4 w pierwszej dziesiątce elitarnego konkursu Patria Nostra

W Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta gala finałowa V edycji konkursu historycznego „PATRIA NOSTRA”. Z uwagi na stan epidemiologiczny uczestnicy śledzili przebieg uroczystości za pomocą żywego mostu. Szkołę Podstawową nr 4 w Turku reprezentował zespół w składzie: Wiktoria Szymańska, Gabriela Pastuszka, Filip Kaźmierczak pod opieką p. Katarzyny Nowak. Nasza drużyna przygotowała animację komputerową „Panowanie Stefana Batorego”. Naszym ukrytym marzeniem było znaleźć się w pierwszej dziesiątce. To marzenie się spełniło podczas poniedziałkowej gali, nasza praca zajęła 9 miejsce. Jest to dla nas duże wyróżnienie i sukces. W roku ubiegłym uplasowaliśmy się na 22 pozycji. Autorom pracy, którzy wykazali się dużą kreatywnością, zaangażowaniem i pomysłowością, gratulujemy i życzymy sukcesów.

< Dodane przez szkola dnia 9 grudnia 2020 14:31 >