Spotkanie z sierżantem Pyrkiem

W dniu 9 września odwiedził naszą szkołę sierżant Pyrek- maskotka Wielkopolskiej Policji. Spotkał się on z uczniami klas I-III. Wspólnie z funkcjonariuszem wydziału prewencji turkowskiej Komendy sierżantem sztabowym Krzysztofem Bukowieckim uczył dzieci bezpiecznych zachowań na drodze, w domu i w szkole.  Uczniowie  bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, a chętnych do udzielenia odpowiedzi na pytania zadawane przez policjanta nie brakowało. Obecność maskotki wielkopolskiej policji sprawiła, że spotkanie na temat tak ważny, jakim jest bezpieczeństwo nabrało charakteru zabawy, dzięki czemu podstawowe zasady bezpieczeństwa na długo zapadną w pamięci uczniów.  Na zakończenie spotkania były uściski z sierżantem Pyrkiem.

< Dodane przez szkola_admin dnia 15 września 2013 10:46 >