Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji biblioteka szkolna zaprosiła pierwszoklasistów na spotkanie zatytułowane „Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”. W czytelni przygotowana została tablica informująca o święcie i wystawa książek „Misiowa biblioteczka” o misiach pluszowych i prawdziwych niedźwiadkach.  Uczniowie do biblioteki przyszli w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków. Podczas spotkania dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia, a także dowiedziały się wiele ciekawostek z życia prawdziwych niedźwiedzi. Były również gry i zabawy związane z misiami, oraz w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” głośne czytanie wierszy i opowiadań o misiach. W bibliotece w tym dniu było gwarno  i wesoło, dzieci świetnie się bawiły.  Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy obdarowani zostali misiowymi kolorowankami.

< Dodane przez szkola_admin dnia 2 grudnia 2013 16:46 >