Walentynki w Czwórce

Pierwszy tydzień tuż po feriach upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. Szkolne korytarze przystrojone zostały balonami oraz serduszkami oczywiście w kolorze czerwonym, a wszystko to z okazji Walentynek przypadających na dzień 14 lutego. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Dwa dni wcześniej uczniowie mieli możliwość wrzucenia swoich walentynek do specjalnie w tym celu przygotowanej czerwonej skrzyni, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom w dniu 14 lutego. W naszej szkole z okazji święta zakochanych wśród uczniów klas 1-3 zorganizowany został konkurs na najciekawszy strój walentynkowy, w którym I miejsce zdobyła Amelia Maciaszek z klasy 3a, II miejsce Karina Mięksiak również z klasy 3a, natomiast na miejscu III znalazła się Nina Rosiak z klasy 3b. Zwyciężczyniom gratulujemy, a wszystkim życzymy dużo miłości!

< Dodane przez szkola dnia 17 lutego 2020 10:02 >