Wielki sukces i radość w SP4 -mamy laureata

Kuratoryjny Wojewódzki Konkurs Historyczny to bardzo trudny a zarazem prestiżowy sprawdzian wiedzy dla uczniów. Coraz mocniej zaciskaliśmy kciuki i kibicowaliśmy uczniowi naszej szkoły Aleksandrowi Jachimowskiemu (7c), który pod opieką nauczyciela historii p. Katarzynyny Nowak pokonywał kolejne etapy (szkolny i rejonowy) tego konkursu dochodząc do szczebla wojewódzkiego. Dziś rozpiera nas duma, Aleksander osiągnął wielki sukces, uzyskał tytuł laureata z historii. Ciężka praca została nagrodzona, Olek jako laureat jest zwolniony ze zdawania egzaminu końcowego z tego przedmiotu i otrzymuje dodatkowe punkty w ubieganiu się o przyjęcie do wymarzonej szkoły średniej. Pani dyrektor pogratulowała sukcesu i wytrwałości, wręczyła naszemu historykowi dyplom i nagrodę książkową życząc rozwijania swoich pasji. Olku gratulujemy jesteśmy z Ciebie bardzo dumni.

< Dodane przez szkola dnia 18 marca 2021 16:30 >