Wielkie licytowanie w WOŚP

W niedzielę, 12 stycznia 2014 roku o godz. 16.00 w Rynku Starego Miasta rozpoczęła się licytacja przedmiotów, z których dochód przeznaczony został na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami bardzo aktywnie uczestniczyli w licytacji wydając wcześniej uzbierane 1007 zł. Wylicytowali: piłkę nożną, chleb, witraż, 2 podkładki pod dokumenty, zdjęcie Owsiaka, sernik, koszulkę WOŚP, tablet oraz wiersze i bajki Laury Łącz. Naszym kolejnym prezentem dla Orkiestry były ciasta w kształcie serc, które upiekli uczniowie z klasy 3a wraz z wychowawczynią. Serniki – serca wylicytowane zostały na kwotę 1500zł przez państwa Joannę i Marcina Karolaków z córeczką.
Cieszy nas fakt, że to właśnie uczniowie naszej szkoły podgrzewali atmosferę całej niedzielnej licytacji. Coroczny nasz udział w WOŚP to przede wszystkim ważna misja i szczytny cel, w który mogliśmy się włączyć, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

< Dodane przez szkola_admin dnia 16 stycznia 2014 15:52 >