Wycieczka do Chocimia

W poniedziałek 2 czerwca 2014 r. uczniowie klasy 1a uczestniczyli w wycieczce do Chocimia. Dzieci zwiedzały farmę specjalizującą się w hodowli japońskich karpi koi. Dzięki uprzejmości Państwa Teresy i Ernesta Driessen – właścicieli gospodarstwa rolnego, uczniowie mieli okazje zwiedzić teren hodowli i zapoznać się z trybem życia tych bajecznie kolorowych ryb. W tym dniu na dzieci czekały liczne niespodzianki – gospodarze zaprosili uczniów na posiłek oraz słodki poczęstunek. Każdy uczeń otrzymał także upominek w postaci kolorowej piłki oraz paczki pełnej słodyczy. Dzięki życzliwości i hojności Państwa Driessen wycieczka była bardzo udana, a dzieci powróciły szczęśliwe i pełne pozytywnych wrażeń.

< Dodane przez szkola_admin dnia 5 czerwca 2014 19:33 >