Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Wycieczka do Kalisza

W dniu 6 grudnia 2013 roku z okazji mikołajek uczniowie kl. Ia, Ib, Ic wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Kalisza. Pierwszym punktem wyjazdu był pobyt w teatrze im W. Bogusławskiego gdzie dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. „Piotruś Pan”. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem oglądali nowoczesną wersję przekazu tej bajki sami w niej uczestnicząc. Podobały im się ciekawe rekwizyty, efekty dźwiękowe, oświetlenie oraz gra aktorów. Niespodzianką w czasie pobytu w teatrze była wizyta św. Mikołaja, który w asyście śnieżynek uatrakcyjniał dzieciom czas podczas przerwy. Następnie uczestnicy wycieczki udali się na posiłek do KFC aby wzmocnić się przed następną atrakcją wycieczki, którą był pobyt w sali zabaw – „Bajkoland”. Uczniowie  przemierzali tam kolorowe labirynty, wspinali się, jeździli ciekawymi pojazdami, zjeżdżali na zjeżdżalniach, grali w różnego rodzaju gry. Podczas zabawy, która dostarczyła dzieciom wiele radości i emocji rozwijały one również swoją sprawność ruchową i samodzielność. Do Turku wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.

< Dodane przez szkola_admin dnia 10 grudnia 2013 10:08 >