Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Zakończenie roku szkolnego – klasy IV-VIII

Życie w trudnych czasach pandemii odbiło się także na charakterze uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Pożegnanie uczniów klas VIII w tym roku było inne niż zawsze. Absolwenci rocznika 2020 nie mieli okazji, jak co roku, spotkać się razem w sali gimnastycznej. Jednak wszyscy starali się, aby ten dzień był wspominany przez naszych uczniów jak najlepiej. Kolejne klasy ósme w wyznaczonych godzinach spotkały się z dyrektor szkoły, p. Marią Kukulską i wychowawcami klas. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni. Nagrodę Burmistrza Miasta Turku dla najlepszego ucznia otrzymała uczennica klasy VIII b – Maja Grobelska. Wręczono również stypendia wyróżniającym się uczniom. Otrzymali je: Filip Kaźmierczak– najlepszy polonista, Wiktoria Szymańska – najlepszy anglista, Denis Dąbkowski – najlepszy historyk, Filip Kaźmierczak – najlepszy matematyk, Patrycja – naszej szkoły otrzymują również Nagrodę Dyrektora Szkoły – Mądrą Sowę. W tym roku otrzymali ją następujący uczniowie: Frącala Aleksandra, Grobelska Maja, Jędrzejewska Maria, Kaźmierczak Filip, Grzelka Zuzanna, Szewczyk Patrycja, Bartosik Jakub, Szymańska Wiktoria, Ziętek Anna. Nie zabrakło również nagród za wyniki w nauce, konkursy, działalność w samorządzie szkolnym. Zakończenie roku szkolnego klas IV-VII przebiegało również w odmiennych warunkach. Uczniowie odebrali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem od swoich wychowawców zgodnie z wcześniej wyznaczonym terminem i miejscem. Wszystkim uczniom życzymy zdrowych i słonecznych wakacji.

< Dodane przez szkola dnia 26 czerwca 2020 17:36 >