Zielona Szkoła: Mazury -Suwalszczyzna 26 – 30.05.2014 r.

Mazury i Suwalszczyzna – to obszar wyjątkowy zarówno w skali całego kraju, jak i Europy – niezwykle bogaty pod względem przyrodniczym, pełen historycznych zabytków oraz uwielbiany przez miłośników sportów wodnych, wędkarstwa i letników. W Ośrodku Wypoczynkowym „Leśny Dwór” Mrozy k/Ełku program dydaktyczny realizowały dzieci z klas IVa, IVb, Vc, VIa i VIc pod opieką Danuty Hartman, Zbigniewa Pawlaka, Jerzego Urbańczyka i Pawła Grzelaka. Podczas pobytu na Zielonej Szkole dzieci miały okazję zwiedzić ciekawe miejscowości pełne zabytkowych budowli, brały udział w lekcjach muzealnych oraz czynnie wypoczywały. Każdego wieczoru w czasie pobytu na zielonej szkole uczestnicy dokonywali ewaluacji zajęć w formie wspólnych dyskusji oraz wypełniali karty pracy.

< Dodane przez szkola_admin dnia 5 czerwca 2014 17:50 >