Zimowy konkurs czytelniczy

27 stycznia 2014 roku w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla klas III ph. „Zimowe baśnie H. CH. Andersena” przy współpracy z MiPBP w Turku Filia Tęcza. Każdą klasę reprezentowała 3-osobowa drużyna. Warunkiem uczestnictwa w konkursie była znajomość 4 zimowych baśni H. Ch. Andersena. Na wstępie uczestnicy konkursu zostali wprowadzeni w świat baśni poprzez prezentację biografii i twórczości autora. Następnie uczniowie wykazali się umiejętnościami w odpowiedziach na pytania konkursowe, rozwiązywaniu krzyżówki oraz układaniu tematycznych puzzli. Poziom przygotowania uczniów do konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Zwyciężyła drużyna z klasy III a w składzie: Katarzyna Perlińska, Hubert Maciejewski, Marika Borowiak. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach czytelniczych.

< Dodane przez szkola_admin dnia 30 stycznia 2014 20:11 >