⚽️🥅 I MIEJSCE Z ORLIKA NA STADION !!! ⚽️🥅
9 września odbył się Turniej w Piłce Nożnej „Z ORLIKA NA STADION” w kategorii U-13. W rozgrywkach wzięły udział 4 szkoły, które rywalizowały na orliku w Dobrej.
Nasi chłopcy zaprezentowali się znakomicie, zajmując I miejsce, wygrywając swoje wszystkie mecze i awansowali do kolejnego etapu.
Wyniki:
Sp4 Turek- Sp Galew 5:0
SP4 Turek – Sp Władysławów 1:0
SP4 Turek-Sp Dobra 7:0
Serdecznie gratulujemy naszym piłkarzom! To kolejny sukces na ich sportowym koncie!








