Brąz dla siatkarek i siatkarzy z „Czwórki”
Reprezentacja dziewcząt i chłopców uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej, które odbyły się 7 i 8 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy stanęli na podium zajmując trzecie miejsce. Skład drużyny dziewcząt: Julia Lubas, Roksana Biernacka, Dominika Zieniewicz, Julia Urbanowska, Amelia Rosiak, Julia Szelągowska, Maja Grobelska, Aleksandra Frącala, Patrycja Szewczyk, Agata Lityńska, Maria Jędrzejewska opiekun Anna Grzelak. Skład zespołu chłopców: Patryk Cieślak, Jakub Graczyk, Łukasz Jarmuż, Jakub Kotoński, Filip Litwin, Bartosz Mielczarek, Marcin Rygiert, Dawid Sałop, Piotr Włodarczyk (opiekun: Zbigniew Zieliński).








