Debata – Samoakceptacja
08.12.2022 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego we współpracy z pedagogiem szkolnym zorganizowali debatę na temat samoakceptacji. Temat jest bardzo aktualny, szczególnie dla nastolatków. Uczniowie rozmawiali o tym czym jest dla nich samoakceptacja, co ma na nią wpływ , jak ją w sobie wzmacniać i radzić sobie w świecie pełnym mediów społecznościowych, instragramowych filtrów oraz show biznesu. Debata miała na celu integrację uczniów oraz zwrócenie uwagi na zjawiska mające wpływ na młodzież.








