Dzień Owoców i Warzyw w naszej szkole
W dniu 17 października w naszej szkole odbył się Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji uczniowie brali udział w różnych aktywnościach promujących zdrowe odżywianie. Dzieci rozwiązywały krzyżówki i rebusy, a także dowiedziały się o zdrowotnych aspektach spożywania owoców i warzyw. Przygotowywały również pyszne i kolorowe kanapki, sałatki oraz szaszłyki z owoców i warzyw. Na zakończenie wykonały tematyczne prace plastyczne. To był dzień pełen zabawy, kreatywności i zdrowych smaków!








