EKO – SZKOŁA 2022
Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022 przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Eko – szkoła 2022”,którego ideą było promowanie postaw proekologicznych. Projekt ten obejmował niezliczoną liczbę działań podczas lekcji biologii, chemii, przyrody czy edukacji wczesnoszkolnej. Efekty pracy zostały przedstawione w sprawozdaniu końcowym, które należało złożyć do 31 maja 2022 r. Do projektu przystąpiło 1000 szkół z całej Polski. Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż nasza szkoła spełniła wszystkie wymagania formalne, angażując się w zaplanowane działania ekologiczne. W związku z tym uzyskaliśmy ogólnopolski tytuł „EKO-SZKOŁY 2022”, zaś nauczyciele koordynujący otrzymali tytuł promotora ekologii 2022. Wszystkie działania i inicjatywy przeprowadzone przez naszych uczniów i nauczycieli można prześledzić w Raporcie końcowym Projektu Ekologicznego.
https://docs.google.com/presentation/d/1vbU9YkuRz7ltzF-jEDk85Z7Mj5gjFMQh/edit?usp=sharing&ouid=116849327674107924030&rtpof=true&sd=true
Dziękując serdecznie za Wasze zaangażowanie w całoroczne wysiłki proekologiczne, gratulujemy serdecznie sukcesu.








