Elektrołowca
Szkolny konkurs na elektrołowcę został rozstrzygnięty. Zwycięzcą został Marcel Rykowski z klasy 1a, który przyniósł największą ilość elektrośmieci. Gratuluje
my!
Szkolny konkurs na elektrołowcę został rozstrzygnięty. Zwycięzcą został Marcel Rykowski z klasy 1a, który przyniósł największą ilość elektrośmieci. Gratuluje
my!