Finał Wielkopolskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Pływaniu Drużynowym
W czwartek, 13 listopada, w Poznaniu odbył się Finał Wielkopolskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Pływaniu Drużynowym, w którym wystartowali uczniowie naszej szkoły. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a liczba drużyn duża, jednak nasi reprezentanci poradzili sobie znakomicie.
Naszą szkołę reprezentowały trzy składy sztafetowe:
Dziewczęta klas 4–6 w składzie:
Julia Fąferek, Michalina Ćwikłowska, Lena Jurkiewicz, Weronika Mosiagin, Zuzanna Stefańska, Lena Śmiechowska, Maja Jesiołowska, Julia Wojdak.
Dziewczęta zajęły XXV miejsce. 
Chłopcy klas 4–6 w składzie:
Filip Fąferek, Mateusz Majcherek, Kacper Antczak, Konstanty Błaszczak, Wojciech Jakubowski, Tomasz Pietrucha, Jakub Grabarczyk.
Chłopcy zajęli XIII miejsce. 
Dziewczęta klas 7–8 w składzie:
Zuzanna Gawlak, Lena Karska, Klaudia Gruszczyk, Oliwia Sosenka, Magdalena Królikowska, Gabriela Pietrucha.
Dziewczęta zajęły XX miejsce. 
W startach indywidualnych również nie zabrakło sukcesów:








