I miejsce w konkursie „Zbiórka zużytych baterii 2019”
Długo czekaliśmy na wyniki międzypowiatowego konkursu „Zbiórka zużytych Baterii 2019”. Oto są: zajęliśmy I miejsce w kategorii B na największą ilość zebranych zużytych baterii przez placówkę z wynikiem 2420 kg i I miejsce w kategorii A na największą ilość zebranych zużytych baterii w przeliczeniu na jednego ucznia z wynikiem 4,201 kg. Otrzymaliśmy nagrodę – 500 zł z przeznaczeniem na pomoce dydaktyczne oraz jednodniową wycieczkę do Wrocławia dla 30 uczniów, którzy zebrali najwięcej zużytych baterii. Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim, którym los naszej planety nie jest obojętny i włączyli się w tą akcję ekologiczną.








