Jasełka
U progu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia społeczność naszej Szkoły zebrała się, aby uczcić narodziny Bożego Syna. Uczniowie na nowo przypomnieli Nam cud Nocy Betlejemskiej.
W przepięknej scenografii, wcielając się w postacie biblijne odkryli Nam na nowo prawdę Zbawienia. Dopełnieniem całości było wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.
Wielką niespodziankę dla uczniów przygotowała Dyrekcja i Grono Pedagogiczne wykonując przy akompaniamencie instrumentalnym kolędę „Przybieżeli do Betlejem”.
Na zakończenie, Dyrekcja Szkoły złożyła z serca płynące życzenia Świąteczne i Noworoczne.








