Konkurs czytelniczy dla klas III ph. „Zimowe baśnie H. CH. Andersena”
W bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas III, mający na celu popularyzację twórczości H.Ch. Andersena oraz rozwijanie czytelnictwa. Uczestnicy wykazali się znajomością treści baśni, takich jak: Królowa Śniegu, Dziewczynka z zapałkami, Choinka, Bałwan ze śniegu. Uczniowie z zaangażowaniem rozwiązywali zadania, wykazując się dużą wiedzą. Zwyciężyła drużyna z klasy IIIc w składzie: Natalia Czerniowska, Antoni Karbowy, Anna Sałop. Gratulujemy zwycięzcom.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.








