KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ
W grudniu w naszej szkole odbył się świąteczny konkurs na najpiękniejszą, własnoręcznie wykonaną ozdobę bożonarodzeniową. Uczniowie mogli wykonać m.in. bombki, stroiki, figurki, aniołki, zawieszki czy choinki – technika była całkowicie dowolna. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i starannością.
Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1–3 oraz klasy 4–8, zgodnie z regulaminem konkursu. Ocenie podlegały: estetyka wykonania, oryginalność oraz zgodność z tematyką świąteczną
Wyniki konkursu
Kategoria klas 1–3
I miejsce: Amanda Kulesza, klasa 2a
II miejsce: Natalia Czerniowska, klasa 3c
III miejsce: Wiktor Kwolek, klasa 1b
Wyróżnienie: Klara Woźniak, klasa 2a
Kategoria klas 4–8
I miejsce: Maria Przygońska, klasa 4b
II miejsce: Oliwia Jasiak, klasa 8b
III miejsce: Hanna Woreta, klasa 5c
Wyróżnienie: Maja Mrugas, klasa 8a
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!
Dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość i piękne wprowadzenie w świąteczny nastrój. 









