Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes Polonica Plus
Aby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z języka polskiego, uczniowie klas IV-VII mogli wziąć udział w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Polonica Plus. Troje uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata. Najwyższy wynik osiągnął uczeń klasy IV c – Aleksander Jachimowski, który otrzymał tytuł laureata III stopnia. Amelia Marczak i Martyna Rębisz z klasy IV b zostały laureatkami IV stopnia.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!








