Laureaci w konkursie literacko-plastycznym „Ja za 20 lat”
29 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Maria Jędrzejewska, Klaudia Miller, Aleksander Jachimowski, Oliwer Wojciechowski, Adrian Antczak, Julia Litwin, Natalia Grzelewska wzięli udział w spotkaniu z Burmistrzem Miasta Turku na którym uhonorowano laureatów konkursu literacko-plastycznego „Ja za 20 lat” w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody, mieli również możliwość porozmawiania z Burmistrzem na temat swojej przyszłości. Spotkanie minęło w miłej atmosferze i dostarczyło uczestnikom wrażeń.








