Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania
8 listopada uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Zdrowego Śniadania. W tym dniu na korytarzach szkolnych lub podczas zajęć z wychowawcą, uczniowie spożywali kolorowe, zdrowe śniadania przygotowane w domu przez rodziców lub wspólnie z nimi. Celem organizacji tego dnia było zachęcenie dzieci do jedzenia zdrowych posiłków.








