Mistrz Tabliczki Mnożenia klas 4
W październiku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”. Rozgrywki konkursowe odbywały się wśród uczniów klas 4, którzy pisali test sprawdzający znajomość tabliczki mnożenia i dzielenia w zakresie 100. Punktowane były poprawność i czas wykonania zadania. I etap eliminacyjny odbywał się na poziomie klasowym i miał wyłonić najlepszych uczniów z danego oddziału. Na tym etapie najlepsi w każdej klasie zostali nagrodzeni bardzo dobrymi ocenami bieżącymi z matematyki, jednocześnie awansując do części finałowej. W finałowej rozgrywce uczniowie również pisali test sprawdzający znajomość tabliczki mnożenia i dzielenia w zakresie 100 na takich samych zasadach punktowania jak w poprzednim etapie. Konkurs został przyjęty bardzo pozytywnie wśród wszystkich uczestników, wywołał wiele pozytywnych emocji związanych z rywalizacją, którą przecież wszyscy tak lubimy.
Nasi Mistrzowie:
- Jakub Antczak, klasa 4a
- Tobiasz Lewandowski klasa 4c
- Hanna Małachowska klasa 4d
- Dawid Szewczyk klasa 4d








