Noc Muzeów
W ramach ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów uczniowie klasy 1b wraz z rodzicami wybrali się do pobliskiego muzeum. Zwiedzanie rozpoczęło się od wejścia na wieżę ratuszową, a zakończyło wystawą prezentującą dzieje toruńskiego piernika. W związku z tą ekspozycją dzieci miały możliwość własnoręcznego wykonania dekoracyjnych pierników ozdobnych o tradycyjnych kształtach.








