Recytatorskie sukcesy uczniów naszej szkoły
30 marca 2017 r.w MDK w Turku odbyły się gminne eliminacje 25. Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…”, w których wzięli udział wyłonieni, w konkursie szkolnym uczniowie klas I-VI naszej szkoły. Czworo z nich otrzymało nagrody i zakwalifikowało się do kolejnego rejonowego etapu konkursu, który odbędzie się 07.04.2017 r. w MDK w Turku. Są to: Martyna Rębisz i Amelia Tutaj z klasy 3b, Aleksander Jachimowski z klasy 3c i Nikola Zając z 5c. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursowych zmagań.








