,,Śladami lokalnych bohaterów”
27 października 2022 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Turku po raz kolejny zorganizowała mobilną grę miejską, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zabawa polegała na przemierzaniu turkowskich ulic w celu rozwiązania zagadek dotyczących lokalnych bohaterów. Udział w grze był okazją do świetnej zabawy, która zakończyła się sukcesem w postaci zdobycia II miejsca przez drużynę składającą się z trzech dzielnie walczących uczennic klasy 7b. Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom miało miejsce 4 listopada 2022 r. podczas imprezy podsumowującej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku.








