Termy w Uniejowie na zakończenie klasy III
14 czerwca uczniowie klasy III b z wychowawczynią i rodzicami spędzili popołudnie na termach w Uniejowie. Po spotkaniu z ratownikiem i zapoznaniu się z regulaminem basenu, przy pięknej pogodzie uczniowie oddawali się wodnym zabawom. Pod czujnym okiem ratowników, rodziców i wychowawczyni korzystali ze zjeżdżalni wodnych, rwącej rzeki, biczy wodnych. Po obiedzie w restauracji basenowej szczęśliwie wrócili do domu.








