W krainie Św. Mikołaja
9 grudnia uczniowie klasy 1a i 1b wybrali się z wychowawczyniami i rodzicami do Krainy Św. Mikołaja w Kołacinku. W krainie dzieci powitała Baba Jaga, która przeniosła je w świat bajek. W świecie tym spotkały Czerwonego Kapturka, Królową Śniegu, Snieżkę z krasnoludkami, Jasia i Małgosię, Calineczkę i wiele innych postaci. Odwiedziły Dziadka Mroza, który zaprosił ich do swojej chaty. Następnie udały się do domu w którym czekał na nich Św. Mikołaj z elfami by obdarować dzieci prezentami. Na zakończenie miło i przyjemnie spędziły czas w sali zabaw.








