WITAJ WIOSNO
Dziś uczniowie klas 1–3 radośnie powitali pierwszy dzień wiosny w parku miejskim w Turku 
. Było bardzo kolorowo i wesoło – dzieci przyniosły barwne dekoracje, śpiewały piosenki 
.
Nie zabrakło uśmiechów, wspólnych spacerów oraz wiosennej atmosfery pełnej energii i radości 
.








