Wręczenie nagród dla laureatów „ZUCH”
Dzisiaj w naszej szkole był wyjątkowy dzień – odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród dla laureatów ogólnopolskiego konkursu „Zuch” (edycja semestralna)! 
Z ogromną dumą przedstawiamy naszych wybitnych uczniów:
Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym laureatom! Jesteśmy z Was niezwykle dumni! 













