Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania
15 października 2025 r. w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Czytelniczego ph. „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania”. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z klas 4. Uczestnicy prezentowali wybrany fragment książki autorstwa Katarzyny Wasilkowskiej . Po przesłuchaniu uczniów komisja wyłoniła Szkolnego Mistrza Pięknego Czytania. Zwycięzcą okazała się Natalia Zielińska z kl. 4b. Zwyciężczyni będzie reprezentowała naszą szkołę w finale konkursu, który odbędzie się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku.








