Uczniowie z „Czwórki” uczcili 100. rocznicę Świętego Jana Pawła II – Papieża Polaka

18 maja 2020 roku obchodzimy 100. rocznicę urodzin wielkiego rodaka Papieża – Jana Pawła II. Jest to szczególny dzień w życiu naszego narodu, a także świata. Święty Jan Paweł II poruszał i porusza umysły i serca wszystkich, którzy Go poznali i poznają. Jest dla nas szczególnym wzorem umiłowania Boga oraz drugiego człowieka. Z wielkim szacunkiem odnosił się do wszystkich, których spotykał. Wszyscy powinniśmy brać przykład z Tego wielkiego człowieka. Pragnąc uczcić 100. rocznicę urodzin Papieża Polaka, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku upamiętnili Jego postać, wykonując prace plastyczne przedstawiające różne wydarzenia z Jego życia. W tym trudnym dla nas czasie, choć w taki sposób możemy wyrazić wdzięczność za życie i działanie Świętego Jana Pawła II.

< Dodane przez szkola dnia 18 maja 2020 13:00 >